29 September ’Onverklaarbaar bewoond’,interview met Bert Keizer

ingevoerd op 9-9-2010



 
 
Woensdag 29 september | 20.00 uur 
Westfriesgasthuis | Maelsomstraat 3, Hoorn
Neurochirurgie snijdt dieper dan enige andere vorm van chirurgie: het mes reikt tot in de ziel. Bert Keizer volgt enkele maanden een aantal hersenchirurgen en hun patiënten van zeer nabij. Hij schetst een levendig en realistisch beeld van hun lotgevallen, vol dialogen en filosofische terzijdes. Zijn collega’s bewondert hij om hun durf en vaardigheid, maar hij stelt ze ook kritische vragen over de gevolgen van hun ingrepen.
Tijdens deze bijeenkomst wordt Bert Keizer geinterviewd door Bert Kool, manager in de gezondheidszorg en Nanne Haspels, predikant en theoloog.
Over Bert Keizer
Bert Keizer (1947) is arts en filosoof. In 1994 verwierf hij landelijke bekendheid met de bestseller Het refrein is Hein – Leven en sterven in een verpleeghuis. Bert Keizer is columnist van Trouw en Medisch Contact.
Toegang: € 5, voor leden Vereniging VU-Windesheim en personeel gratis. Aanmelden is gewenst en kan via vuconnected.nl.
 
 
 
Alle gegevens onder voorbehoud van typefouten
Centrum voor Levensvragen.
Standaardsite gemaakt met website software van Ziber | Design Codesign